2016-04-29 20:00:07

Gol Bartłomieja Buczka w 93. minucie dał wygraną Resovii w Tuczempach

Bartłomiej Buczek (biało-czerwona koszulka) znów dał zwycięstwo Resovii (fot. archiwum)
Resovia wygrała 2-1 w wyjazdowym meczu z Piastem Tuczempy. Zwycięskiego gola dla "Pasiaków" zdobył w 93. minucie Bartłomiej Buczek.

Podopieczni Szymona Szydełko prowadzili w Tuczempach od 21. minuty po trafieniu Dawida Pałysa-Rydzika. Do przerwy Resovia wygrywała 1-0.

Piłkarze Piasta Tuczempy do wyrównania doprowadzili na kwadrans przed końcem spotkania. Gola na 1-1 zdobył Radosław Gil.

Kiedy wydawało się już, że obydwie drużyny podzielą się punktami, w 93. minucie meczu, szalę zwycięstwa na korzyść Resovii przechylił Bartłomiej Buczek. To kolejne zwycięskie trafienie byłego gracza Karpat Krosno w barwach "Pasiaków".

PIAST TUCZEMPY - RESOVIA RZESZÓW 1-2 (0-1)

0-1 Dawid Pałys-Rydzik (21)
1-1 Radosław Gil (75)
1-2 Bartłomiej Buczek (90+3)

Piast Tuczempy: Strawa - Jaroch, B. Noga (61. Gil), Kubas, Kwaśny, R. Noga, Sas (42. Stopyra), Wota, Wielgosz, Karkovskyi, Tołpa (53. Pigan)

Resovia Rzeszów: Pietryka - Ciećko, Żmuda, Baran, Szkolnik, Domoń, Kaliniec (71. Świst), Adamski (82. Bieniasz), Pałys-Rydzik, Kasza (77. Mołdoch), Buczek

Sędziował : Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: R. Noga - Kasza, Adamski, Ciećko