2016-04-25 15:02:16

Klasa O Stalowa Wola. Unia Nowa Sarzyna wygrała ze Słowianinem Grębów

W jednym z ciekawszych spotkań klasy O Stalowa Wola, Słowianin Grębów przegrał u siebie z Unią Nowa Sarzyna 1-2.

Emocje były już od początku meczu. W 6. min Krzysztof Bigas dał prowadzenie Unii Nowa Sarzyna. Zaledwie trzy minuty później było już 1-1 -  Przemysław Stąporski doprowadził do remisu.

W 10. min Konrad Rak w sfaulował w polu karnym Kamila Bielaka. Sędzia podyktował rzut karny dla Unii, a jakby tego było mało Rak ujrzał czerwoną kartkę. Paweł Kozioł obronił jednak rzut karny.

W drugiej połowie spotkania również nie brakowało okazji bramkowych. Zwycięstwo Unii brała bramka w 74. minucie, której autorem był Mateusz Florek.

SŁOWIANIN GRĘBÓW - UNIA NOWA SARZYNA 1-2 (1-1)

0-1 Bigas (6)
1-1 Stąporski (9)
1-2  Florek (74)

Słowianin Grębów: Kozieł - Dul, Rędzia, Drabik, Rak, Janeczko (85. Rutyna), Maciuba, Stąporski, Telka, Kozioł, Stąporski, Cholewa (85. Walicki).

Unia Nowa Sarzyna: Żuraw - M. Błajda, Kulec, Klocek, Bielak, Florek, Kobylarz (72. Kwaśnik), Grześkiewicz, K. Błajda (70. Bińkowski) - Filip, Bigas.

Sędziował: Rafał Sawicki  ( Tarnobrzeg). Czerwona kartka: Rak (10. minuta - za faul).