2016-04-25 09:21:02

Sokół Sieniawa rozbił Tomasovię na jej terenie

Piłkarze Sokoła Sieniawa odnieśli pewne wyjazdowe zwycięstwo w Tomaszowie Lubelski. Podkarpacki zespół ograł Tomasovią aż 4-1.

Podopieczni Marka Rybkiewicza rozegrali dobre spotkanie i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 37. minucie po strzale Tomasza Walata z bliskiej odległości. Chwilę przed przerwą na 2-0 dla Sokoła Sieniawa podwyższył Damian Skała.

Na kolejne bramki dla gości kibice czekać musieli do 70. minut. W ciągu dwóch minut padły jednak aż dwa. Autorem obydwu trafień był Paweł Hass, który najpierw wykorzystał dogranie Tomka Walata i przerzucił piłkę nad głową golkipera miejscowych, a chwilę później dostał piłkę w polu karnym i ponownie wpakował futbolówkę do siatki.

Honorowy gol dla Tomasovii Tomaszów Lubelski padł w 76. minucie spotkania po niefortunnej interwencji Mateusza Padiaska, który próbując wybić piłkę trafił do bramki Łukasza Ćwiczaka.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - SOKÓŁ SIENIAWA 1-4 (0-2)

0-1 Tomasz Walat (37)
0-2 Damian Skała (45)
0-3 Paweł Hass (70)
0-4 Paweł Hass (71)
1-4 Mateusz Padiasek (76-samobójcza)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Wadach - Wróblewski, Skiba (74. Lasota), Melnychuk, Orzehowski, Baran (64. Konopa), Szuta, Kłos, Raczkiewicz, Smoła, Misztal

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - M. Padiasek, S. Padiasek, Kapuściński, Makowski, Skała, Sowiński, Flis (62. Lubiński), Szewc (73. Kołodziej), Hass (79. Gnatek), Walat (83. Wilusz)

Sędziował: Robert Podlecki (Lublin). Żółte kartki: Wróblewski, Kłos, Misztal - S. Padiasek, Makowski, Skała, Sowiński, Walat. Widzów: 200