2016-04-25 13:34:17

Klasa O Rzeszów. Głogovia ograła Wisłok Strzyżów i powiększyła przewagę

Głogovia Głogów Małopolski (czerwono-czarne stroje) pokonała graczy Wisłoka Strzyżów (fot. Tomasz Ciombor)
W meczu klasy O Rzeszów Głogovia Głogów Małopolski wygrała u siebie z Wisłokiem Strzyżów. Goście walczyli z liderem do ostatniego gwizdka.

Goście ze Strzyżowa wyszli na prowadzenie w 13. minucie spotkania, ale lider z Głogowa zdążył wyrównać przed końcem pierwszej połowy meczu.

Przełomowe okazały się dwie minuty w drugiej części. Mateusz Dec strzelił dwie bramki dla Głogovii i było 3-1 dla gospodarzy. Wisłok był w trudnej sytuacji. Zdołał jednak strzelić jeszcze jednego gola w 83. minucie.

Dzięki zwycięstwu Głogovia Głogów Małopolski powiększyła przewagę nad drugą w tabeli Błażowianką, która niespodziewanie przegrała z Dynovią.

GŁOGOVIA GŁOGÓW - WISŁOK STRZYŻÓW 3-2 (1-1)

0-1 Jacenkiw (13)
1-1 Kawa (45)
2-1 Dec (76)
3-1 Dec (78)
3-2 Jacenkiw (83)

Głogovia Głogów: Romanow - Grygiel, Bednarz, Kłak, Benedyk, Jaśkiewicz (75. Bereś), Opoń (9.  Siudy), Kawa, Kadłubkiewicz, Linek - Dec.

Wisłok Strzyżów: Toporowski - Draga, Ostruvka, Pasek, Włodyka (46. Bukała) - P. Pałys (67. Baran), Wójtowicz, Grodzki, S. Śliwa, Krok - Jacenkiw.

Sędziował: Krzysztof Krzak (Mielec). Żółte kartki: Grygiel, Bereś, Opoń, Kawa, Linek - Włodyka, Bukała, Krok.