2016-04-24 21:58:03

Siarka Tarnobrzeg pokazała charakter i uratowała remis z Nadwiślanem Góra

'Siarkowcy' odrobili dwa gole straty i cieszyli się z remisu w Górze (fot. archiwum)
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrywali z Nadwiślanem Góra już 0-2, ale zdołali odrobić straty i zremisować. Obydwie bramki strzelił Marcin Stefanik.

Gospodarze objęło prowadzenie w 20. minucie spotkania. Piłkę w pole karne wrzucił Piotr Ceglarz, a z bliskiej odległości do siatki trafił Michał Bedronka.

W końcówce pierwszej połowy Nadwiślan Góra zdołał trafić do siatki jeszcze raz, ale sędzia słusznie odgwizdał pozycję spaloną. Do przerwy Siarka Tarnobrzeg przegrywała 0-1.

Chwilę po zmianie stron gracze Nadwiślana Góra znów trafili do bramki Kamila Beszczyńskiego. W pole karne dograł Kamil Bętkowski, a gola na 2-0 zdobył Piotr Ceglarz.

Pomimo dwubramkowej straty "Siarkowcy" nie poddali się. W 57. minucie padł gol kontaktowy. Jakub Wróbel odegrał piłkę głową do Marcina Stefanika, a ten trafił do bramki.

Podopieczni Włodzimierza Gąsiora nie odpuścili i w końcowce przyniosło to efekty. W 82. minucie piłkę w pole karne wrzucił Daniel Koczon, a Marcin Stefanik skierował ją do siatki głową zdobywając tym samym swojego drugiego gola. Mecz zakończył się remisem 2-2.

NADWIŚLAN GÓRA - SIARKA TARNOBRZEG 2-2 (0-1)

1-0 Michał Bedronka (20)
2-0 Piotr Ceglarz (47)
2-1 Marcin Stefanik (57)
2-2 Marcin Stefanik (82)

Nadwiślan Góra: Błąkała - Korneta (90. Ogrocki), Wójcik, Ceglarz, Bedronka, Kaszok, Widuch (46. Musiolik), Margol, Wasiluk, Bętkowski (68. Piwowarczyk), Essam.

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński - Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Suchecki, Stromecki, Stefanik, Koczon, Chłoń (39. Buczek), Więcek (78. Głaz), Wróbel 6.

Sędziował: Robert Marciniak (Kraków). Żółte kartki: Margol, Wasiluk, Essam - Beszczyński. Widzów: 380