2016-04-20 17:58:34

Stal Rzeszów wygrała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2-0

Stal Rzeszów pokonała Tomasovię 2-0 (fot. Marcin Baran / archiwum)
Piłkarze Stali Rzeszów pokonali Tomasovię Tomaszów Lubelski 2-0 w meczu 25. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Marcina Wołowca długo nie potrafili znaleźć drogi do siatki rywali. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 71. minucie. Piłkę w pole karne z rzutu wolnego wrzucił Łukasz Szczoczarz, tam czekał już Sławomir Szeliga, ale uprzedził go zawodnik gości Kamil Konopa, który interweniował na tyle niefortunnie, że uderzeniem głową pokonał własnego bramkarza.

Kilkanaście minut później Radosław Kanach zagrał do Michała Lisańczuka, który z bliskiej odległości wbił piłkę do siatki ustalając wynik spotkania na 2-0 dla miejscowych.

Stal Rzeszów wciąż zajmuje drugie miejsce w tabeli. Do prowadzącego Motoru Lublin traci 7 punktów.

STAL RZESZÓW - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 2-0 (0-0)

1-0 Kamil Konopa (71-samobój)
2-0 Michał Lisańczuk

Stal Rzeszów: Kaszuba  - Suswam (65. Prędota), Jędryas, Drelich, Maślany, Szymański, Szeliga (89. Zieliński), Kanach, Lisańczuk (89. Gil), Brocki, Szczoczarz

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Wadach - Wróblewski, Smoła, Skiba, Melnyczuk, Szuta, Raczkiewicz (75. Lasota), Baran, Zawiślak (60. Iwanicki), Orzechowski (89. Juśkiewicz), Kłos (46. Konopa)

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin). Żółte kartki: Kanach. Widzów: 400