2016-04-18 21:40:32

Emocje w Jastkowicach. LKS Skołoszów wygrał z Bukową

Piłkarze LKS-u Skołoszów pokonali Bukową Jastkowce (fot. Adrianna Popkiewicz)
LKS Skołoszów zwyciężył 4-2 z Bukową Jastkowice w wyjazdowym pojedynku 20. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Tego dnia kibice na brak goli i emocji narzekać nie mogli. Obejrzeli bardzo emocjonujące widowisko z którego zwycięską ręką wyszli goście ze Skołoszowa.

Pierwsza połowa to wymiana ciosów. Raz trafiali jedni, raz drudzy. Wynik spotkania otworzył w 14. minucie Mateusz Buczkowski dając prowadzenie drużynie LKS-u Skołoszów. Chwilę później było już 1-1. Gola po stronie miejscowych zapisał Piotr Młynarczyk.

Druga bramka dla gości padła w 36. minucie, a jej autorem był Marcin Gagat. Gracze Bukowej Jastkowice odpowiedzieli błyskawicznie - niespełna dwie minuty później na 2-2 trafił Łukasz Brzeziński. Do przerwy był remis.

W drugiej odsłonie meczu do bramki trafiali już tylko piłkarze LKS-u Skołoszów. Strzelcem trzeciej bramki w 63. minucie był Kamil Buczkowski. Tuż przed ostatnim gwizdkiem wynik spotkania na 4-2 dla Skołoszowa ustalił Łukasz Tyrawski.

Zawodnicy Bukowej w tym roku wciąż nie mogą wygrać. LKS Skołoszów natomiast zwyciężając w Jastkowicach poczynił niemały krok ku opuszczeniu strefy spadkowej 4 ligi podkarpackiej.

BUKOWA JASTKOWICE - LKS SKOŁOSZÓW 2-4 (2-2)

0-1 Mateusz Buczkowski (14)
1-1 Piotr Młynarczyk (26)
1-2 Marcin Gagat (36)
2-2 Łukasz Brzeziński (38)
2-3 Kamil Buczkowski (63)
2-4 Łukasz Tyrawski (88)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Kotwica, J. Partyka, Sałek, M. Partyka, D. Bartnik, Watras, Młynarczyk, Brzeziński (86. Kwiatkowski), Szymanek (72. Tokarczyk), Kaczmarczyk

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Gorczyca, Franków, Pacuła, Mazurkiewicz, Ivanishyn, Gagat , K. Buczkowski (75. Chmielowski), M. Buczkowski (89. Olech), Tyrawski, Gołębiowski

Sędziował: Konrad Tomczyk (Jarosław). Żółte kartki: Młynarczyk - Pacuła,  Tyrawski