2016-04-18 20:21:29

Piast Tuczempy przegrał 1-2 z Orlętami Radzyń Podlaski w wyjazdowym meczu 24. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piast Tuczempy wyszedł na prowadzenie w 41. minucie. Właśnie wtedy rzut karny na gola zamienił ekspert od jedenastek Bogdan Karkovskyi.

Piłkarze Orląt Radzyń Podlaski doprowadzili do wyrównania w samej końcówce pierwszej połowy za sprawą Karola Rycaja.

W drugiej połowie długo wynik się nie zmieniał i kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów do siatki trafiki gospodarze. Szalę zwycięstwa na korzyść Orląt przechlił w 5. minucie doliczonego czasu gry Adrian Zarzecki.

Orlęta Radzyń - Piast Tuczempy 2-1 [SKRÓT MECZU]

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - PIAST TUCZEMPY 2-1 (1-1)

0-1 Bogdan Karkovskyi (41-karny)
1-1 Karol Rycaj (45)
2-1 Adrian Zarzecki (90+5)

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Ebert (79. Leszkiewicz), Zarzecki, Konaszewski, Szymala (86. Daszczyk), Rycaj (76. Nowacki), Kot (46. Borysiuk), Powałka, Groborz, Zmorzyński, Szpak

Piast Tuczempy: P. Strawa - Jaroch, Kubas, Gil, Kwaśny, Karkovskyi (90. Stopyra), Wota, Wielgosz, Aab (83. Nasiewicz), Noga, Tołpa (87. Zając)

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Groborz, Borysiuk, Ebert - Karkovskyi. Widzów: 500