2016-04-18 12:09:31

Wólczanka Wólka Pełkińska wywalczyła punkt w Lubartowie [WIDEO]

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska zremisowali 1-1 w wyjazdowym meczu z Lewartem Lubartów.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 29. minucie spotkania po golu Mateusz Kompanickiego. Do przerwy gracze Lewartu Lubartów wygrywali 1-0.

Wyrównanie przyszło chwilę po przerwie. Jeden z miejscowych zawodników dotknął piłkę w polu karnym, a sędzia wskazał na jedenastkę. Rzut karny na gola zamienił Krzysztof Pietluch.

Lewart Lubartów - Wólczanka 0-1 [WIDEO]

Do końca pojedynku przewagę mieli gracze Wólczanki Wólka Pełkińska. Lewart przez całe spotkanie nastawił się na grę z kontry i zagrał na tyle skutecznie w denenfsywie, że więcej goli nie dał już sobie wbić.

Po raz pierwszy w barwach Wólczanki wystąpił Damian Bożek, który wrócił na boisku po tragicznym wypadku w Weryni w którym zginęło pięciu zawodników klubu z Wólki Pełkińskiej. 20-letni zawodnik rozegrał dobre spotkanie.

LEWART LUBARTÓW - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-1 (1-0)

1-0 Mateusz Kompanicki (29)
1-1 Krzysztof Pietluch (47-karny)

Lewart Lubartów: Parzyszek - Bijan, Mitura, Jezior, Michna (56. Pikul), Kotowicz, Bujak (90. Wiącek), D. Niewęgłowski, Rusinek (77. Kucharzewski), Witkowski (62. J. Niewęgłowski), Kompanicki

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - B. Poprawa, Misiło, Khorolskyi, Podstolak, Gwóźdź, Bożek, Jurczak, Kocur (90. Wójcik), Milishchuk (85. Słaby), Pietluch

Sędziował: Jakub Pych (Dębica). Żółte kartki: Jezior, Podstolak, Jurcak, Kocur