2016-04-16 20:44:41

Stal Mielec przegrała z Kotwicą Kołobrzeg. Bartosz Nowak zmarnował karnego

W meczu 26. kolejki 2 ligi Stal Mielec przegrała u siebie z Kotwicą Kołobrzeg 0-1.

Faworyzowana Stal Mielec mogła wyjść na prowadzenie w 12. minucie spotkania z Kotwicą Kołobrzeg. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Bartosz Nowak.

Bezbramkowy wynik utrzymywał się bardzo długo. W 67. minucie goście z Kołobrzegu objęli prowadzenie 1-0. Bramkę dla Kotwicy strzelił Dominik Bottcher. Okazało się, że było to trafienie na wagę cennych trzech punków.

Mielecka Stal przegrała drugi raz z rzędu.

STAL MIELEC - KOTWICA KOŁOBRZEG 0-1 (0-0)

0-1 Boettcher (67)