2016-04-16 18:44:19

Kolejne zwycięstwo Polonii Przemyśl. Tym razem nad Lublinianką Lublin

Polonia Przemyśl wygrała trzeci mecz.
Polonia Przemyśl wygrała trzeci z rzędu mecz w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej. Na własnym stadionie pokonała Lubliniankę Lublin 1-0.

Podopieczni Pawła Załogi objęli prowadzenie już w 9. minucie sobotniego spotkania z Lublinianką Lublin. Mateusz Świst otrzymał podanie na wolne pole i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył gola.

W drugiej połowie spotkania Polonia cofnęła się i broniła przed atakami gości. Lublinianka miała dogodne okazje do wyrównania, m.in. jeden z zawodników przestrzelił z pięciu metrów. Kilka razy świetnie zachował się golkiper Piotr Krzanowski.

Dla Polonii to trzecie z rzędu zwycięstwo 1-0.

POLONIA PRZEMYŚL - LUBLINIANKA LUBLIN 1-0 (1-0)