2016-04-10 18:42:02

Resovia wygrała w Sieniawie z Sokołem. "Pasiaki" kończyły w osłabieniu

DAwid Kasza (na zdjęciu w biało-czerwonej koszulce) strzelił dziś dla Resovii jedną z bramek (fot. archiwum)
Piłkarze Resovii wygrali 3-2 z Sokołem Sieniawaw wyjazdowym meczu 23. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

"Pasiaki" wyszły na prowadzenie w 14. minucie spotkania po trafieniu Dawida Kaszy. Zaledwie dwie minuty później na 2-0 dla Resovii podwyższył Radosław Adamski.

Niedługo później do siatki trafił Dawid Pałys-Rydzik i goście prowadzili już trzema bramkami. Chwilę przed przerwą gola na 1-3 zdobył Mateusz Trawka.

W drugiej połowie piłkarze Sokoła Sieniawa robili, co mogli, by odrobić straty. W 53. minucie kontaktową bramkę zdobył Paweł Hass i końcowy wynik znów był kwestią otwartą.

Na kwadrans przed końcem czerwoną kartką ukarany został Piotr Szkolnik i Resovia musiała kończyć w dziesiątkę. Gospodarze ostatecznie jednak nie zdołali doprowadzić do wyrównania i trzy punkty pojechały do Rzeszowa.

SOKÓŁ SIENIAWA - RESOVIA RZESZÓW 2-3 (1-3)

0-1 Dawd Kasza (14)
0-2 Radosław Adamski (16)
0-3 Dawid Pałys-Rydzik (24)
1-3 Mateusz Trawka (42)
2-3 Paweł Hass (53)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Kapuściński, Makowski, S. Padiasek, Lubiński (32. Milcz), Skała, Trawka (69. Bańka), Bursztyka (46. Szewc), Walat (46. Gnatek), Hass

Resovia: Pietryka - Baran, Żmuda, Szkolnik, Adamski (74. Daniel), Domoń, Kaliniec (90. Mołdoch), Świst, Kasza (90. Gwóźdź), Ciećko, Pałys-Rydzik (77. Kmiotek)

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Adamski, Kasza, Szkolnik. Czerwona kartka: Szkolnik (75, druga żółta). Widzów: 600