2016-04-10 16:30:31

Wisłoka Dębica wygrała w Niechobrzu i pnie się w górę tabeli

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali na wyjeździe z Jednością Niechobrz w meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. W 15. minucie spotkania prowadzenie Jedności Niechobrz dał Paweł Lib. Kwadrans później wyrównującą bramkę dla Wisłoki Dębica strzelił Adrian Nowak.

Po przerwie trafiali już tylko przyjezdni. Prowadzenie Wisłoce Dębica dał Bartłomiej Konik, a wynik spotkania na 3-1 ustalił Radosław Guzik.

Dla podopiecznych Macieja Bilińskiego był to już dziewiąty mecz bez porażki. Wisłoka Dębica awansowała na 10. pozycję w tabeli.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - WISŁOKA DĘBICA 1-3 (1-1)

1-0 Paweł Lib (15)
1-1 Adrian Nowak (30)
1-2 Bartłomiek Konik (55)
1-3 Radosłąw Guzik (90)

Jedność Niechobrz: Soroka - D. Rak (73. Piotr Lib), Kłeczek, Paweł Lib, G. Rak, Kalandyk, Trznadel, Wrona (46. Gajdek), Worosz, Gorzelany, D. Grzebyk

Wisłoka Dębica: Balasa - Cyza (55. D. Bieszczad), Pęcak, Yablonskiy, Krawczyk (65. Karpa), Kmiotek (80. Bielatowicz), K. Bieszczad, Kowalski, Kardyś, Nowak (88. Guzik), Konik (70. Szlachetka)

Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Żółta kartka: Gajdek