2016-04-09 20:13:15

Wólczanka przegrała z Polonią Przemyśl, ale zagrała dla zmarłych kolegów

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska wrócili na ligowe boiska po tragedii, która dotknęła ich drużynę. W sobotnim meczu ulegli Polonii Przemyśl 0-1.

Sam fakt, że gracze Wólczanki Wólka Pełkińska zebrali skład i wybiegli na boisko jest już godny podziwu. Wynik w tym spotkaniu zszedł niejako na dalszy plan, choć gospodarze bardzo potrzebują punktów.

Zawodnicy Wólczanki Wólka Pełkińska wybiegli dziś na boisku dla swoich tragicznie zmarłych kolegów i walczyli o każdy metr boiska. Gola stracili dopiero w końcówce po uderzeniu z bliska Pawła Sedlaczka.

W przerwie spotkania odbyła się licytacja gadżetów przekazanych klubowi z Wólki Pełkińskiej, m.in. przez Legię Warszawa. Więcej o akcji wkrótce.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - POLONIA PRZEMYŚL 0-1 (0-0)

0-1 Paweł Sedlaczek (78)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak - B. Poprawa, Pietluch (kapitan), Podstolak, Gwóźdź, Misiło, Khorolskyi, Jurczak (80. Słaby), Kocur, Milischuk, Wójcik

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Mikulec, Kuźniar, Suchocki, Kocój, Tur (69. Kalawski), Barszczak (60. Sedlaczek), Skała, Kazek,  Wanat (90. Jaroch), Gosa (85. Świst)

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Kocur - Kalawski

Aktualna tabela 3 ligi lubelsko-podkarpackiej:

Brawo za pozbieranie sił i walkie.Milischuk piłkarzem meczu był wszędzie. Powinno być dobrze juz w następnym meczu pod warunkiem ze pan trener zacznie rezerwę wpuszczać tam tez są dobrzy zawodnicy i chętni do gry.

gdhy 2016-04-09 21:20:48

Ogladalem mecz duzo emocji, koledzy z gory wam kibicowali :) powodzenia panowie!

kibic 2016-04-09 21:21:24

cały czas już będzie użalanie?niech nie grają wcale!!!

anonim 5 2016-04-09 21:39:53

Moim zdaniem mecz dla Wólczanki, zagrali bardzo dobry mecz dla chłopaków tylko szkoda tej straconej bramki i straconych 3 punktów , ale chłopaki walczyć ! :)

~anonim 2016-04-10 10:49:08

brawo dla chłopaków za walkę chociaż obiektywnie trzeba przyznać, że Polonia była trochę lepsza i wygrała zasłużenie

wm 2016-04-10 13:34:32

Anonim podaj choć jeden argument pod jakim względem była lepsza Polonia bo byłem na meczu i widziałem wyrównany pojedynek z minimalną przewagą nawet Wólczanki.

leon 2016-04-10 13:44:26

Ave Lonia!!!

~anonim 2016-04-10 14:40:45

do wm: też byłem i widziałem, szczególnie w drugiej połowie Polonia przeważała dość wyraźnie i mieliśmy sporo szczęścia że nie straciliśmy jeszcze co najmniej dwóch bramek, do przerwy w zasadzie jedna nie wiem jak przestrzelona do pustaka, u nas to były raczej przypadkowe strzały w stronę bramki, dużo walki ale składnych akcji praktycznie zero dlatego obiektywnie uważam że polonia piłkarsko była lepsza