2016-04-09 16:54:17

Izolator Boguchwała zremisował z Tomasovią

Piłkarze Izolatora Boguchwała zremisowali 1-1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski w meczu 23. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Na pierwszego gola w tym meczu kibice musieli czekać aż do 72. minuty. Niestety jako pierwsi do siatki trafili piłkarze gości. Bramkę dla Tomasovii Tomaszów Lubelski strzelił Krzysztof Zawiślak, były gracz Błękitnych Ropczyce.

10 minut później do wyrównania doprowadził Bartosz Karwat. Popularny "Zgredu" wykorzystał jedną z wielu okazji, które stworzył sobie tego dnia dając Izolatorowi Boguchwała cenny punkt.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-1 (0-0)

0-1 Krzysztof Zawiślak (72)
1-1 Bartosz Karwat (82)

Izolator: Lewandowski - Kardyś, Chmielowski, Zych, Wilk - Lekki, Hajnas, Dobrzański (70. Róg), Karwacki (64. Szymański), Domin - Karwat

Tomasovia: Wadach - Lasota, Wróblewski, Smoła, Orzechowski (78. Mazurkiewicz) - Melnyczuk, Baran, Ratyna (73. Juśkiewicz), Zawiślak - Kłos (63 Śrótwa), Iwanicki (46. Raczkiewicz)

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Żółte kartki: Wilk, Hajnas, Karwat – Lasota, Smoła, Ratyna