2016-04-04 22:22:13

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych. Stal Rzeszów ograła Widok Lublin

Juniorzy młodsi Stali Rzeszów pokonali na własnym boisku Widok Lublin. Z Motorem Lublin przegrali zaś juniorzy Stali Mielec.

Młodzi zawodnicy Stali Rzeszów pokonali Widok Lublin po golu Kornela Kordasa.To ich pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach.

Piłkarze Stali Mielec do ostatniej minuty spotkania z Motorem Lublin remisowali 3-3 (juniorzy młodsi grają 80 minut). Wtedy Motor Lublin przeprowadził akcję, po której padła bramka na 4-3.

W najbliższej kolejce dojdzie do derbowego pojedynku. Stal Mielec będzie podejmować Stal Rzeszów. Spotkanie zaplanowano na sobotę, na godzinę 14.

STAL RZESZÓW - WIDOK LUBLIN 1-0 (0-0)

1-0 Kornel Kordas (45)

Stal Rzeszów: Ząbczyk – Tomaszewski (69. Kaczmarek), Darłak, Kordas, B. Wołowiec – Szymański (70. B. Siwiec), Wanat, Kuca, Kozicki – Buć, Kojder (63. Gabryel)

4-3 Kacper Persona (80)

Stal Mielec: Siek – Kania (40. Purski), Mitoraj (73. Giermata), Pierzchała , Szot (47. Dusiło) – Małek (55. Weryński), Zygmunt , Szagała , Płudowski (70. Kużdżał) – Łazarz, Sobczyk.

Żółte kartki: Kania, Pierzchała, Zygmunt, Szagała.

Pozostałe wyniki: Wisła Kraków – Granat Skarżysko-Kamienna 1-1; Progres Kraków – Korona Kielce 2-1