2016-04-03 21:02:48

Efektowna wygrana Wisłoka Wiśniowa u siebie. Jedność Niechobrz rozbita aż 5-0

Piłkarze Wisłoka Wiśniowa na zdjęciu w czarnych strojach (fot. archiwum)
Wisłok Wiśniowa bez problemu uporał się na własnym stadionie z Jednością Niechobrz. Rozegrane w ramach 18. kolejki spotkanie zakończyło się wynikiem 5-0 dla gospodarzy.

Do konfrontacji z niżej notowanym zespołem Jedności Niechobr jako faworyt przystąpili gospodarze. Był to dla nich pierwszy mecz przed własną publicznością niedawno rozpoczętej rundy wiosennej.

Wynik spotkania otworzył w 23. minucie Patryk Sajdak. Niedługo po nim drugie trafienie dla Wisłoka Wiśniowa dorzucił Radosław Stanisz. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2-0 dla miejscowych.

Po zmianie stron nadal atakowała Wiśniowa. Z zapasem dwóch bramek pewnie tworzyła kolejne sytuacje. Przyczyniło się to do kolejnych goli, odpowiednio w 57. minucie trafiali Tomasz Pietrasiewicz i w 70. Wiesław Kozubek. Zaledwie kilka chwil później fenomenalnie w polu bramkowym gości zachował się ponownie Tomasz Pietrasiewicz ustalając wynik meczu na 5-0 dla Wiśniowej.

Przyjezdni pomimo pojedynczych ataków ostatecznie nie potrafili sforsować obrony Wisłoka Wiśniowa, który w pełni zdominował pole gry i w popisowym stylu odprawił gości do domu.

Jedność Niechobrz która jak dotąd nie zdołała ugryźć ani jednego punktu w wiosennych rozgrywkach 4 ligi podkarpackiej po raz kolejny uznać musiała wyższość rywala. Niedzielna wysoka wygrana Wisłoka Wiśniowa przyniosła mu awans na trzecią lokatę w tabeli.

WISŁOK WIŚNIOWA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 5-0 (2-0)

1-0 Patryk Sajdak (23)
2-0 Radosław Stanisz (26)
3-0 Tomasz Pietrasiewicz (57)
4-0 Wiesław Kozubek (70)
5-0 Tomasz Pietrasiewicz (83)