2016-04-02 17:27:15

Sokół Sieniawa tylko zremisował z osłabionym Lewartem Lubartów

Lewart Lubartów zremisował u siebie 1-1 z Sokołem Sieniawa mimo, że sporą cześć spotkania grał w dziesiątkę.

Lewart Lubartów sensacyjnie rozpoczął rundę wiosenną. Najpierw pokonał JKS Jarosław 2:1, a później takim samym wynikiem zakończyła się potyczka ze Stalą Rzeszów.

W 36. minucie meczu Lewarta z Sokołem Sieniawa, Michał Zuber zobaczył czerwoną kartkę za faul i gospodarze musieli sobie radzić w osłabieniu.

Na bramki przyszło nam jednak czekać do 59. minuty. Wówczas Lewart wyszedł na prowadzenie za sprawą gola Michała Kompanickiego. Siedem minut później Sokół wyrównał na 1-1. Autorem gola był Łukasz Bursztyka.

Niestety, zespół Marka Rybkiewicza nie był w stanie wykorzystać przewagi jednego piłkarza i zgarnął ostatecznie tylko jeden punkt.

LEWART LUBARTÓW - SOKÓŁ SIENIAWA 1-1 (0-0)

1-0 Kompanicki (59)
1-1 Bursztyka (66)