2016-04-02 17:20:10

Wojciech Tołpa dał zwycięstwo Piastowi Tuczempy nad Orłem Przeworsk

W meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Orzeł Przeworsk przegrał 0-2 derby z Piastem Tuczempy.

Piast Tuczempy po łatwym 3-0 zwycięstwie nad Chełmianką Chełm, poszedł za ciosem i zanotował drugie zwycięstwo z rzędu. To dla zawodników Marka Strawy trzeci mecz na wiosnę bez porażki.

W Przeworsku goście pierwszą bramę zdobyli 43. minucie. Prowadzenie Piastowi dał Wojciech Tołpa.

Taki wynik utrzymał się do 63. minuty. Właśnie wtedy na 2-0 dla przyjezdnych podwyższył ponownie Tołpa. Takim też wynikiem zakończyły się derby.

ORZEŁ PRZEWORSK - PIAST TUCZEMPY 0-2 (0-1)

0-1 Wojciech Tołpa (43)
0-2 Wojciech Tołpa (63)