2016-03-28 00:07:05

KS Wiązownica pokonał Bukową Jastkowice. Dwa bramki Łukasza Czuba

Gracze KS Wiązownica ograli Bukową Jastkowice w meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze KS Wiązownica wygrali 2-1 z Bukową Jastkowice. Dwa gole zdobył Łukasz Czub.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2. minucie meczu. Właśnie wtedy po raz pierwszy do siatki trafił Łukasz Czub, który pokonał bramkarza gości uderzeniem z bliska.

Drugi gol dla KS Wiązownica padł kilka minut po przerwie. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Łukasz Czub tym razem uderzając zza pola karnego.

W 81. minucie Paweł Kaczmarczyk zdobył kontaktowego gola dla Bukowej Jastkowice i w końcówce mogło być jeszcze ciekawie. Ostatecznie jednak więcej bramek nie padło i Wiązownica zwyciężyła 2-1.

KS WIĄZOWNICA - BUKOWA JASTKOWICE 2-1 (1-0)

1-0 Łukasz Czub (2)
2-0 Łukasz Czub (49)
2-1 Paweł Kaczmarczyk (81)

KS Wiązownica: Mikus - Kubas, Luft, Saramak, Bartnik, Fudali, Halejcio, Soczek, Sierżęga (51. Misiąg), Czub (70. Stefan), Gawłowski (75. Hołub) oraz Michałowicz, Mazur, Iwański

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Madej (80. Tokarczyk), Sałek, M. Warzocha, T. Bartnik (70. Brzeziński), D. Bartnik (42. Partyka), Partyka, Młynarczyk (46. Kotwica), Watras, Szymanek, Kaczmarczyk

Żółte kartki: Halejcio, Fudali - Warzocha, Madej, Sałek. Widzów: 100 (w tym ok. 40 z Jastkowic)