2016-03-27 19:58:37

Przełom Besko rozgromił Rzemieślnika Pilzno. Padło aż 9 bramek

Przełom Besko (żółto-czarne stroje) wygrał z Rzemieślnikiem Pilzno 7-2 (fot. Krzysztof Lubomski / archiwum)
Piłkarze Przełomu Besko rozgromili Rzemieślnika Pilzno aż 7-2 w meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Początkowo nic nie zapowiadało aż takiego zwycięstwa miejscowych. Do przerwy Przełom Besko prowadził 3-1 po trafieniach Tomasza Kasperkowicza, Wojciech Pasternaka (bramka samobójcza) i Mateusza Oleniacza. Gola dla Rzemieślnika Pilzno strzelił Konrad Fryś.

Po zmianie stron gospodarze mocno przycisneli. Autorami kolejnych trafień byli Daniel Niemczyk i Kamil Kielar oraz ponownie Tomasz Kasperkowicz.

W 79. minucie drugą bramkę dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Ukrainiec Serhiy Salyuk. Wynik spotkania na 7-2 dla gospodarzy ustalił kilka minut później Mateusz Lorenowicz.

PRZEŁOM BESKO - RZEMIEŚLNIK PILZNO 7-2 (3-1)

1-0 Tomasz Kasperkowicz (25)
1-1 Konrad Fryś (32)
2-1 Wojciech Pasternak (39-samobójcza)
3-1 Mateusz Oleniacz (45+1)
4-1 Daniel Niemczyk (55)
5-1 Kamil Kielar (60)
6-1 Tomasz Kasperkowicz (61)