2016-03-27 17:54:26

Błękitni Ropczyce na remis z Crasnovią [WIDEO, SKRÓT MECZU]

W meczu Błękitni Ropczyce - Crasnovia Krasne padł remise 1-1. Zobaczcie skrót wideo z tego spotkania.

Jako pierwsi z gola cieszyli się goście. W 36. minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Kwaśniczko i do przerwy Crasnovia Krasne prowadziła 1-0.

Wyrównanie przyszło na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu. W 73. minucie bramkę dla Błękitnych Ropczyce zdobył Łukasz Kosiba i spotkanie zakończyło się remisem.

BŁĘKITNI ROPCZYCE - CRASNOVIA KRASNE 1-1 (0-1)

0-1 Patryk Kwaśniczko (36)
1-1 Łukasz Kosiba (73)

Błękitni Ropczyce: Pociask - Bonowicz, Pokrywka, Wolak, Ochał, Waszczuk, Sulisz (82. Darłak), Orzech (77. Zawiślak), Kukla (46. Kot), Ł. Kosiba, Szewczyk (88. Cesarz)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Kwaśniczko, Brogowski, Doroba, Róg (76. Chmiel), Ziobro, A. Szczepański, R. Szczepański (76. Krzak), Dudek (72. Karnas), Szyszka, Rusin

Sędziował: Mariusz Antosz (Stalowa Wola). Żółte kartki: Sulisz, Kot, Kwaśniczko - A. Szczepański    Widzów: 180