2016-03-27 12:36:00

Lewart Lubartów zaskoczył Stal Rzeszów [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Stali Rzeszów przegrali 1-2 z niżej notowanym Lewartem Lubartów w meczu 21. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpakiej.

Rzeszowianie wyszli na prowadzenie chwilę po przerwie. Sebastian Brocki wykorzystał podanie Łukasza Szczoczarza i było 1-0 dla Stali Rzeszów.

W 67. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Peter Suswam i graczom Stali Rzeszów musieli radzić sobie w dziesiątkę.

Na 10 minut przed końcem do wyrównania doprowadził Dawid Niewęgłowski, a w ostatnim minucie spotkania szalę zwycięstwa na korzyść gości przechylił Dawid Pikul.

STAL RZESZÓW - LEWART LUBARTÓW 1-2 (0-0)

1-0 Sebastian Brocki (51)
1-1 Dawid Niewęgłowski (80)
1-2 Dawid Pikul (90+1)

Gol na 1-0

Gol na 1-1

Gol na 2-2

Stal Rzeszów:  Kaszuba - Suswam, Baran (46. Wandzik), Drelich, Maślany, Kanach, Szeliga, Jędryas, Brocki, Szczoczarz (80. Lisańczuk), Prędota

Lewart Lubartów: Parzyszek - Michna, Bijan, Paździor, Kotowicz, Mitura, Rusinek (77. Pikul), Bujak (90. Wiącek), Zuber, Kompanicki, Witkowski I (59. Niewęgłowski)

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin). Żółte kartki: Suswam, Brocki - Mitura, Bujak, Michna