2016-03-26 21:34:02

Tomasovia - Karpaty Krosno 1-1. Zbigniew Dąbek uratował remis w doliczonym czasie

Jarosław Piątkowski pojawił się na boisku w końcówce meczu (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Gol Zbigniewa Dąbka w doliczonym czasie gry dał Karpatom Krosno remis 1-1 w wyjazdowym meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Piłkarze Tomasovii Tomaszów Lubelski wyszli na prowadzenie w 11. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z bliskiej odległości do siatki trafił Tomasz Kłos.

Wynik 1-0 dla miejscowych utrzymywał się aż do ostatnich sekund meczu. W doliczonym czasie gry, a dokładnie w 93. minucie, Karpaty Krosno miały rzut rożny i ostatnią szansę na wyrównanie. I dopięli swego.

Z rzutu rożnego piłkę wrzucił Przemysław Szkatuła, a głową do siatki wpakował ją Zbigniew Dąbek dając krośnianom uprawniony remis.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - KARPATY KROSNO 1-1 (1-0)

1-0 Tomasz Kłos (11)
1-1 Zbigniew Dąbek (90+3)

Tomasovia Tomaszów Lubelski: Wadach – Melnychuk, Wróblewski, Smoła, Skiba, Orzechowski (46. Mazurkiewicz), Zawiślak (84. Juśkiewicz), Baran (77. Ratyna), Szuta, Brudz, Kłos (60. Misztal)

Karpaty Krosno: Stępień - Szkatuła, Balul, Dąbek, Jarząb (64. Siepierski), Krupa, Skiba, Paszek (84. Piątkowski), Wolański (59. Makowski), Cempa, Wojczuk (67. Fundakowski)

Sędziował: Łukasz Krasowski (Leżajsk). Żółte kartki: Skiba, Szuta - Balul, Szkatuła. Widzów: 500 (w tym z 100 z Krosna)