2016-03-23 19:03:00

Centralna Liga Juniorów. Stal Mielec zremisowała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Grzegorz Płatek (na zdjęciu) zdobył obydwa gole dla juniorów Stali Mielec w dzisiejszym spotkaniu (fot. stalmielec.com)
Juniorzy starsi Stali Mielec zaliczyli kolejne spotkanie o punkty w ramach Centralnej Ligi Juniorów (grupa wschodnia). Mielczanie zremisowali z przedostatnim w tabeli KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim.

Młoda drużyna Stali Mielec musiała sobie radzić bez pauzujących za kartki: obrońcy Michała Misiaka i napastnika Szymona Urbaniaka.

Tego drugiego w ataku zastąpił Marcin Misiak, który w pierwszej połowie mógł otworzyć wynik spotkania. Będąc w polu karnym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski znalazł miejsce do uderzenia, ale nie trafił w światło bramki.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym. Wyrównał ładnym uderzeniem z rzutu wolnego Grzegorz Płatek. Chwilę później było już 2-1, bo obrona mielczan nieco przysnęła przy dośrodkowaniu we własne pole karne.

Na 8 minut przed końcem spotkania faulowany w polu karnym KSZO był Marcin Misiak, a jedenastkę na bramkę zamienił Grzegorz Płatek.

Mielecki zespół kolejny mecz o punkty rozegra 2 kwietnia o godzinie 11 w Krakowie z Hutnikiem.

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - STAL MIELEC 2-2 (0-0)

1-0 ? (48-głową)
1-1 Grzegorz Płatek (61)
2-1 ? (63)
2-2 Grzegorz Płatek (82-karny)

Stal Mielec: Wieczarzak – Misztal (85. Klimek), Herda, Szewc, Samojeden (75. Bawor), Koszel (55. Trytek), Baran, Płatek, Czyżycki, Stec, Marcin Misiak

Sędziował: Mateusz Bielawski (Mysłowice). Żółta kartka: Marcin Misiak. Widzów: 100