2016-03-21 11:24:01

Sokół Sieniawa przegrał z Orlętami w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Radzyń Podlaski w zielonych strojach. Powyższe zdjęcie pochodzi z meczu z JKS-em Jarosław z rundy jesiennej (fot. Jakub Kwiecień)
Piłkarze Sokoła Sieniawa przegrali 1-3 z Orlętami Radzyń Podlaski w wyjazdowym meczu trzeciej ligi.

Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej połowie. Prowadzenie gospodarzom dał w 52. minucie Damian Szpak, ale niedługo później do wyrównania doprowadził Tomasz Walat.

Ozdobą spotkania był piękny gol Kamila Groborza z 69. minuty meczu. Zawodnik Orląt Radzyń Podlaski wykorzystał dalekie wyjście z bramki Łukasza Ćwiczaka i uderzeniem z woleja, z odległości ponad 40 metrów, wrzucił piłkę bramkarzowi "za kołnierz".

Graczy Sokoła Sieniawa pogrążył już w doliczonym czasie gry Damian Szpak, który zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i ustalił wynik na 3-1 dla miejscowych.

Gol Kamila Groborza [WIDEO]

Gol Kamila Groborza w meczu Orlęta Radzyń - Sokół Sieniawa

Takiego gola strzelił wczoraj Kamil Groborz Sokołowi Sieniawa. Lob z ponad 40 metrów!źródło wideo: orleta-spomlek.pl