2016-03-21 08:11:02

Orzeł zaskoczył Wólczankę Wólka Pełkińska. Remis w Przeworsku

Orzeł Przeworsk zremisował z faworyzowaną Wólczanką Wólka Pełkińska w meczu 20. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Orła Przeworsk nie przestraszyli się wyżej notowanej Wólczanki i sprawili sporą niespodziankę. Początek meczu należał wprawdzie do gości, ale przeworszczanie nie dali się zaskoczyć.

Prowadzenie gospodarzom dał Arkadiusz Guzior, który w 25. minucie wykorzystał celne dogrania Patryka Brody z rzutu rożnego i uderzeniem z bliska posłał piłkę do siatki.

Jeszcze w pierwszej połowie podopieczni Grzegorza Sitka mogli podwyższyć, ale zabrakło im skuteczności. Goście zresztą też nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie Roberta Kurosza.

Dopiero w 70. minucie w polu karnym ręką zagrał jedej z zawodników Orła Przeworsk i sędzia wskazał na "wapno". Rzut karny na gola zaminił Kamil Oślizło ustalając wynik spotkania na 1-1.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska od 53. minuty grali w dziesiątkę po tym jak czerwonym kartonikiem ukarany został Bartłomiej Poprawa (niesportowe zachowanie.

ORZEŁ PRZEWORSK - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1-1 (1-0)

1-0 Arkadiusz Guzior (25)
1-1 Kamil Oślizło (70-karny)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Szewczak - B. Poprawa, Krystian Pydych, R. Pydych, Oślizło, Podstolak, Hul (55. Bożek), Korzępa (81. Jurczak), Kocur, Gwóźdź, Pietluch

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Broda, Jarosz, Guzior (41. Niemczyk), M. Górak, Kyć, A. Gurak (66. Szela), Kudła, Struś (77. Franczyk), Stępień (65. Czyrny), Boratyn

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów). Żółte Kartki: R. Pydych, Podstolak, Krystian Pydych. Czerwona Kartka: B. Poprawa (53, niesportowe zachowanie).

Aktualna tabela 3 ligi lubelsko-podkarpackiej:

Komentarze: 14

kibicc 2016-03-21 09:10:04

Brawo Orzeł ! media pisały ze wolka skazana na wygrana w Przeworsku a tu zonk i tylko szczęśliwy remis.papierowy tygrys powstrzymany :)

PaweL 2016-03-21 09:48:10

Byłem na meczu i o ile rozumiem, że nierówna murawa nie pozwalała na ładne składne akcje po wielu podaniach, to nieskuteczność Wólczanki była PORAŻAJĄCA! Nie ujmując nic piłkarzom Orła, którzy skutecznie grali u siebie, to nieporadność piłkarzy z Wólki biła po oczach. Nawet grając w 10 można było strzelić kilka bramek.
Z relacji wynika, jakoby Orzeł dzielnie grał jak równy z równym ale przecież tak nie było. Wólczanka posiadania miała jakieś 70%, choć widać czasami było brak pomysłu na grę i DURNE straty.

kibicc 2016-03-21 09:56:57

kolego rozumiesz co to znaczy TAKTYKA ? Orzeł grał madrze a Wólka była BEZRADNA.

rozstrzelanytyper 2016-03-21 12:33:31

Jak Wolka mogla byc bezradna jak dochodzila do 100% sytuacji? Smieszne, moim zdaniem jedynie brakowalo szczescia

kibic 2016-03-21 12:44:30

wolka szalala zawodnikow nasciagała a i tak orzelka nie pokonała tak trzymac panowie nie zawsze faworyt wygrywa

Jam 2016-03-21 15:15:06

Wolka zero myślenia na boisku !

obserwator 2016-03-21 15:40:25

szkoda, że Wólki nie było w pierwszej połowie

wm 2016-03-21 16:15:27

zastanawia mnie tylko jedno po jakiego było kupować nowych zawodników jak graja tak samo jak za Rybkiewicza jeden napastnik i to samo ustawienie które się nie sprawdzało Nowy trener nic kompletnie nie zmienił gra bez pomysłu zero akcji skrzydłami.Jeden plus to Bożek jego wejście skrzydło ruszyło.Na trybunach kibice też byli zdziwieni bo nie takiej Wólki oczekiwali po przerwie zimowej.

ZHA 2016-03-21 19:06:40

Myślę że natychmiastowa zmiana taktyki miałaby taki sam efekt jak wynik meczu Orlęta - Sokół czyli przegrana. Tam Pan Rybkiewicz zmienił od razu całkowicie taktykę , uważam że należy robić to umierkowanie ale to tylko mojja opinia

wm 2016-03-21 19:26:16

To pierwszy mecz i murawa tez miała wiele do życzenia ale z AVIĄ takie setki muszą wpaść.......

rozstrzelanytyper 2016-03-21 20:29:40

Moim zdaniem co do transferow to uwazam na plus, np porownujac Korzepe do Padiaska to jestem po stronie Korzepy, na szczescie po 1 kolejce malo sie zmienilo w miejscach 5-10, z Avia tylko 3 pkt innego scenariusza nie widze!

KibicFks 2016-03-21 20:57:55

A Jak Szewczak Nowy Nabytek Z Mielca I Bożek ?

wm 2016-03-21 21:00:38

właśnie o to chodzi ze ławkie mamy mocną tylko żeby trener dał im pograć

W. 2016-03-21 21:28:41

3 komentarze z opiniami o zawodnikach z mielca są na stronie wolczanki pod najnowszą aktualizacją