2016-03-19 23:03:18

"Stalówka" przegrała w Puławach. To już szósty mecz bez zwycięstwa

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Wisłą Puławy 1-4 w meczu 22. kolejki 2 ligi. To już szósty mecz "Stalówki" bez zwycięstwa.

Podopieczni Andrzeja Kasiaka rozpoczęli dobrze, bo to oni jako pierwsi trafili do siatki. W 14. minucie rzut karny na gola zamienił Damian Łanucha i Stal Stalowa Wola prowadziła 1-0.

Gospodarze odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Niespełna 10 minut później już byli na prowadzeniu po dwóch bramkach Karola Kality. Jeszcze przed zmianą stron prowadzenie Wisły Puławy podwyższył Przemysław Kanarek, a chwilę po przerwie wynik spotkania na 4-1 dla puławian ustalił Konrad Nowak.

Dla Stali Stalowa Wola była to już czwarta porażka w sześciu ostatnich meczach. W żadnym z tych spotkań podkarpacki zespół nie zdołał zdobyć kompletu punktów.

WISŁA PUŁAWY - STAL STALOWA WOLA 4-1 (3-1)

0-1 Damian Łanucha (14-karny)
1-1 Karol Kalita (20)
2-1 Karol Kalita (23)
3-1 Przemysław Kanarek (31)
4-1 Konrad Nowak (49)

Wisła Puławy: Sobczak - Turzyniecki, Gusocenko, Pielach, Łytwyniuk (13. Budzyński), Kanarek (66. Pożak), Maksymiuk, Głaz, Szczotka, Kalita (71. Wiejak), Nowak (62. Olszak)

Stal Stalowa Wola: Wiettecha - Kantor, Wawrzyński, Bogacz, Kowalski, Oziębała, Łanucha, Giel (39. Płonka), Siudak, Bartosiak (75. Mistrzyk), Przezak

Sędziował: Rafał Rokosz (Katwice). Żółta kartka: Nowak