2016-03-12 18:10:35

Puchar Polski: LKS Pisarowce rozbił Partyzanta Targowiska

LKS Pisarowce w granatowo-czerwonych strojach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Czwartoligowy LKS Pisarowce pewnie pokonała Partyzanta Targowiska w meczu 1/2 finału Okręgowego Pucharu Polski.

Piłkarze LKS-u Pisarowce wyszli na prowadzenie już w 8. minucie spotkania po trafieniu Sylwestra Sikorskiego. Chwilę przed przerwą na 2-0 podwyższył Tomasz Jaklik.

Na kolejne trafienia kibicom przyszło czekać aż do samej końcówki. Najpierw w 80. minucie meczu do siatki trafił Fabian Pańko, a kilka minut później wynik spotkania na 4-0 dla LKS-u Pisarowce ustalił Mateusz Lisowski.

W finale Pucharu Polski na szczebolu okręgu krośnieńskiego Pisarowce zmierzą się ze zwycięzcą jutrzejszego pojedynku Cosmos Nowotaniec - Karpaty Krosno.

O meczu poczytacie także na stronie internetowej Partyzanta.

PARTYZANT MAL-BUD1 TARGOWISKA - LKS PISAROWCE 0-4 (0-2)

0-1 Sylwester Sikorski (8)
0-2 Tomasz Jaklik (44)
0-3 Fabian Pańko (80)
0-4 Mateusz Lisowski (85)

Partyzant Targowiska: Tomasz Kowalik - Wojciech Haznar, Marcin Ginalski, Mateusz Penar, Dominik Lenart - Łukasz Leś, Łukasz Wilk, Bartosz Subik, Szymon Pietruś - Robert Kozubal (12. Maciej Moskal 77. Arkadiusz Ryglewicz), Mateusz Aszlar.

LKS Pisarowce: Piotr Hajduk - Piotr Lorenc, Piotr Łuczka, Hanson Kumah-Doe (60. Rafał Domaradzki), Tomasz Jaklik, Jakub Kokoć, Kamil Walaszczyk, Jakub Ząbkiewicz (46. Mateusz Lisowski), Sylwester Sikorski (60. Kamil Kasperkowicz), Sebastian Sobolak (75. Jerzy Domaradzki), Jakub Frączak (46. Fabian Pańko).

Sędziowała: Beata Wosiewicz (Krosno). Widzów: 100