2016-02-24 20:10:48

sparing: JKS Jarosław - Sokół Nisko 5-1

Trzecioligowy JKS Jarosław pokonał Sokół Nisko 5-1 w meczu sparingowym.

Jako pierwsi do siatki trafili gracze Sokoła Nisko. Lider 4 ligi podkarpackiej prowadził do przerwy 1-0 po uderzeniu Michała Serafina z rzutu wolnego.

W drugiej połowie trafiali jednak już tylko jarosławianie. Gole dla JKS-u Jarosław dobyli Bartłomiej Raba, Sebastian Dziedzic, Bartłomiej Gliniak i zawodnik tesotwany.

W barwach Sokoła nisko pojawiło się dwóch graczy testowanych. Zagrał też bramkarz z juniorów młodszy (Sobiło).

5-1 Bartłomiej Gliniak

Sokół Nisko: Tomczyszyn - Woźniak, zawodnik testowany I, Wilk, Wojtak, Tyczyński, Stępień, Lebioda, Kowal, Serafin, Sudoł oraz Dyba, Stelmach, Kwiatkowski, Socha, Kobylarz, zawodnik testowany II, Sobiło