2016-02-21 09:40:04

sparing: Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn 2-0

Jedność Niechobrz w pomarańczowych koszulkach (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Jedności Niechobrz pokonali grający w A-klasie Strug Tyczyn 2-0 w meczu sparingowym.

Pierwszego gola dla Jedności Niechobrz zdobył Sebastian Kłeczek wykorzystując rzut karny. Drugą bramkę zdobył Michał Worosz.

- Warte podkreślenia jest, że bramki padły w ostatnich 10 minutach meczu. Do 80. minuty nasz zespół był równorzędnym rywalem dla Jedności Niechobrz - usłyszeliśmy od działaczy Strugu Tyczyn.

W szeregach Strugu ponownie zagrali trzej testowani gracze, którzy prawdopodobnie dołączą do kadry drużyny. To środkowy i boczny obrońca (który może także grać w drugiej linii) oraz napastnik. Natomiast kierownictwo klubu będzie czyniło starania by obcokrajowcy, którzy rozpoczęli przygotowania z zespołem seniorów, dołączyli do kadry juniorów, dzięki temu będzie możliwość rotacji pomiędzy poszczególnymi drużynami.

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ - STRUG TYCZYN 2-0 (0-0)

1-0 Sebastian Kłeczek
2-0 Michał Worosz

Jedność Niechobrz: Szeliga - Rak, Paweł Lib, Trznadel, Piotr Lib, Kłeczek, Gorzelany, Grzebyk, Kalandyk, Worosz, Lelek oraz Guzek, Lenik

Strug Tyczyn: Baran (60. Szczepanik) - Pączek, Janik. testowany I, testowany II, Banaś (46. Malak), Wrona (60. Domino), Domino (46. Bulka), Nizioł (70. Wrona), Ferenc (67. Banaś), testowany III (60. Sitek)