2016-02-20 11:37:33

sparing: Sokół Sieniawa - Czarni Jasło 2-2

Sokół Sieniawa w niebieskich strojach (fot. Mieczysław Turczyn / archiwum)
Trzecioligowy Sokół Sieniawa zremisował z Czarnymi Jasło 2-2 w meczu sparingowym.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza po dwóch golach w końcówe pierwszej połowy prowadzili do przerwy. Autorem obydwu trafień był Tomasz Walat.

W drugiej połowie bramki zdobywali tylko Czarni Jasło i ostatecznie sparing ten zakończył się remisem.

Spotkanie zostało rozegrane w czwartkowy wieczór na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzszowie.

SOKÓŁ SIENIAWA - CZARNI JASŁO 2-2 (2-0)

Bramki dla Sokoła: Walat 2

Czarni Jasło: Niemczyński - Munia, Nabożny, Chrząszcz (25. Zawodnik testowany, 70. Pham Van), Dziedzic, Urban, Wietecha, Stelmach, Wójtowicz (63. Zawodnik testowany), Tusiński, Kulig (46. Szopa)