2016-02-16 12:52:08

sparing: Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Victoria Czermin 2-4

Ostrovia Osrowy Baranowskie przegrała z Victorią Czermin 2-4 w meczu sparingowym.

Przed przerwą bramkę dla drużyny gości strzelił Paweł Ciuła, a dla gospodarzy Łukasz Skiba. Popularny "Rasiak" wykorzystał podanie grającego trenera Ostrovii Roberta Szalonego i skierował piłkę do pustej bramki.

Po przerwie kolejne gole dla Victorii Czermin strzelił Paweł Ciuła kompletując tym samym hat-tricka. Bramkę dla gości zdobył również Mateusz Krężel.

Ostrovia Ostrowy Baranowskie odpowiedziała w 77. minucie spotkania trafieniem Emila Krystela.

Oba zespoły testowały nowych zawodników.

OSTROVIA OSTROWY BARANOWSKIE - VICTORIA CZERMIN 2-4 (1-1)

Bramki: Skiba, Krystel - Ciuła 3, Krężel