http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2011-02-04 14:02:57

Socha i Strzębski w Stali Stalowa Wola

Dwaj młodzi piłkarze Korony Kielce zostali wypożyczeni z tego klubu do Stali Stalowa Wola.

Obydwaj trenowali od pewnego czasu z drużyną Stali pod okiem Sławomira Adamusa. Szkoleniowiec zielono-czarnych zdecydował o przydatności obu do drużyny, dlatego Stal wypożyczyła obu zawodników na pół roku z opcją pierwokupu.

Paweł Socha ma 19 lat i jest bramkarzem. Poprzednią rundę spędził w Koronie grając w drużynie Młodej Ekstraklasy, natomiast rundę jesienną w sezonie 2009/2010 pół roku spędził na wypożyczeniu w Wiśle Puławy.

Bartłomiej Strzębski ma 21 lat i gra jako obrońca. Poprzednią rundę, podobnie jak Socha,  spędził w drużynie Korony Kielce ME.

- Dzięki naszej współpracy z Koroną Kielce na rundę wiosenną wypożyczyliśmy, z opcją pierwokupu, bramkarza Pawła Sochę i obrońcę Bartłomieja Strzębskiego. Zawodnicy przebywać będą w naszym zespole do 30 czerwca i być może po sezonie dokonamy definitywnych transferów - powiedział wiceszef rady nadzorczej Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola Mariusz Szymański.

źródło: Stal Stalowa Wola

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem