2010-01-12 16:01:59

Wychowanek Lechii Sędziszów Młp skazany za korupcję

Podobne tematy afera korupcyjna
Wychowanek Lechii Sędziszów, były reprezentant Polski juniorów Dariusz F. został skazany za korupcję.
 
W ostatnich dniach grudnia zapadł wyrok w sprawie byłego reprezentanta Polski juniorów Dariusz F. wychowanka Lechii Sędziszów Młp. 24-letni pomocnik, ostatnio występujący w drugoligowym Kolejarzu Stróże oskarżony o korumpowanie sędziów i obserwatorów został w przez Sąd Rejonowy w Kielcach skazany na karę roku i dwóch miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata, grzywnę w wysokości 4 tysięcy złotych oraz trzyletni dozór kuratora. Sprawa tyczy się okresu wiosny 2004 roku gdy niepełnoletni wówczas piłkarz występował na boiskach trzeciej ligi w drużynie Kolportera Korony Kielce. Oskarżony F. przyznał się do winy i zdecydował o dobrowolnym poddaniu się karze podczas postępowania prokuratorskiego.
 
W chwili obecnej F. wraz z trzema innymi zawodnikami Kolejarza, został przez swój obecny klub wytypowany do wypożyczenia, gdyż zdaniem trenera Jarosława Araszkiewicza gracze ci aby rozwijać swoje umiejętności potrzebują zmiany otoczenia.
 
źródło: Tygodnik "Reporter Gazeta"

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem