LKS Brzezówka - Iwełka Iwla (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LKS Brzezówka - Iwełka Iwla rozegranego w ramach 4. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. V. Informacje meczowe, kiedy mecz LKS Brzezówka - Iwełka Iwla, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LKS Brzezówka vs. Iwełka Iwla, informacje o pozostałych meczach 4. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. V oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Mateusz Woźniak

7'

0 - 2

Sebastian Bożętka

23'
38'

Norbert Ruszel

1 - 2

1 - 3

Paweł Kogut

39'

Karol Wiśniowski

50'

Marcin Szymański

61'

Patryk Szul

71'
78'

Patrycjusz Wojtowicz

2 - 3

79'

Bogdan Ignarski

81'

Maciej Szufnarowski

2 - 4

82'

2 - 5

90'

Krosno > Klasa B, gr. V: LKS Brzezówka - Iwełka Iwla (historia bezpośrednich spotkań)

12 LKS Moderówka 11 4 1 1 9 14 41 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka