Błyskawica Rozbórz - Huragan Gniewczyna (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Błyskawica Rozbórz - Huragan Gniewczyna rozegranego w ramach 5. kolejki - Jarosław > Klasa A Przeworsk. Informacje meczowe, kiedy mecz Błyskawica Rozbórz - Huragan Gniewczyna, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błyskawica Rozbórz vs. Huragan Gniewczyna, informacje o pozostałych meczach 5. kolejki - Jarosław > Klasa A Przeworsk oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Kacper Słysz

8'
16'

Tomasz Michalik

Łukasz Gurak

22'

0 - 2

30'

Dawid Niemiec

31'

0 - 3

Adam Słysz

45'

0 - 4

Konrad Niemiec

47'
56'

Dariusz Obłoza

0 - 5

57'

0 - 6

Michał Piróg

65'

0 - 7

68'

0 - 8

Łukasz Jagieła

75'

0 - 9

79'

0 - 10

Tomasz Wojtas

90'

Jarosław > Klasa A Przeworsk: Błyskawica Rozbórz - Huragan Gniewczyna (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-15 Błyskawica Rozbórz 0 - 10 Huragan Gniewczyna Jarosław > Klasa A Przeworsk

14 Gacovia Gać 13 6 1 3 9 15 45 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka