Transdźwig Stale - Olimpia Pysznica (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Transdźwig Stale - Olimpia Pysznica rozegranego w ramach 1. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Transdźwig Stale - Olimpia Pysznica, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Transdźwig Stale vs. Olimpia Pysznica, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-08-10, godz. 17:00

Transdźwig Stale

5

Olimpia Pysznica

1
16'

Przemysław Stąporski

1 - 0

Sebastian Surma

27'
28'

Kamil Jeczeń

2 - 0

Tomasz Kaczkowski

49'
53'

Mirosław Kabata

3 - 0

Kamil Błażejowicz

54'
59'

Marcin Szeser

4 - 0

78'

5 - 0

5 - 1

80'

81'

Stalowa Wola > Klasa Okręgowa: Transdźwig Stale - Olimpia Pysznica (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-05-28 Transdźwig Stale 2 - 1 Olimpia Pysznica Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2022-10-15 Olimpia Pysznica 1 - 2 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

16 PUKS Francesco Jelna 14 0 0 0 14 13 62 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka