Tutaj znajdziesz wynik meczu Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegranego w ramach II liga - kolejki 3. Informacje meczowe, kiedy mecz Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Jeziorak Iława vs. Świt Nowy Dwór Mazowiecki, informacje o pozostałych meczach II liga - kolejki 3 oraz aktualną tabelę rozgrywek.
II liga - kolejka 3
2010-08-14, godz. 17:00
Jeziorak Iława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
|
Jeziorak Iława: 1. Imanowski, 5. Kowalski, 6. Rzeźnikiewicz, 2. Frączek, 23. Kuśnierz, 13. Dymowski, 20. Zubrzycki, 19. Jackiewicz, 16. Sedlewski, 17. Kuciński, 9. Figurski |
|||
|
Świt: 1. Bigajski, 25. Lendzion, 30. Gmitrzuk, 4. Gurzęda, 17. Jagodziński, 2. Kosiec, 5. Enow, 8. Marcellinus, 16. Maślanka, 9. Czerkas, 10. Zjawiński |
|||
|
Szczegółowa relacja na www.mksswit.pl |
|||
|
Rafał Kosiec |
30' | ||
|
Adam Czerkas |
59' | ||
|
0 - 1 |
Marek Lendzion |
81' |
II liga: Jeziorak Iława - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|
II liga: inne mecze tej kolejki
Sokół Sokółka | ? - ? | GLKS Nadarzyn | |
Jeziorak Iława | ? - ? | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | |
Wigry Suwałki | ? - ? | Motor Lublin | |
Puszcza Niepołomice | ? - ? | Resovia | |
Start Otwock | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Stal Rzeszów | ? - ? | Wisła Płock | |
Znicz Pruszków | ? - ? | Okocimski Brzesko | |
Pelikan Łowicz | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Ruch Wysokie Mazowieckie | ? - ? | Olimpia Elbląg |
II liga - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Stalowa Wola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | Kotwica Kołobrzeg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | Sandecja Nowy Sącz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | Stomil Olsztyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | Olimpia Elbląg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | Wisła Puławy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7 | Olimpia Grudziądz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8 | Polonia Bytom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | GKS Jastrzębie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | Pogoń Siedlce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11 | Chojniczanka Chojnice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | Skra Częstochowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | Hutnik Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | Lech II Poznań | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | KKS 1925 Kalisz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16 | Radunia Stężyca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | Zagłębie II Lubin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | ŁKS II Łódź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |