Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - LZS Furmany (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Koniczynka Ocice - LZS Furmany rozegranego w ramach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I. Informacje meczowe, kiedy mecz Koniczynka Ocice - LZS Furmany, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Koniczynka Ocice vs. LZS Furmany, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Patryk Czachór

30'
33'

Maciej Gajda

1 - 1

35'

Łukasz Dziadura

2 - 1

40'

3 - 1

3 - 2

55'
55'

Jan Kołodziej

4 - 2

60'

5 - 2

80'

6 - 2

6 - 3

82'
85'

7 - 3

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I: Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - LZS Furmany (historia bezpośrednich spotkań)

11 Płomień Chmielów 20 9 2 3 15 22 50 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka