KS Wola Baranowska - Transdźwig Stale (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Wola Baranowska - Transdźwig Stale rozegranego w ramach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Wola Baranowska - Transdźwig Stale, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Wola Baranowska vs. Transdźwig Stale, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
2018-09-23, godz. 16:00

KS Wola Baranowska

0

Transdźwig Stale

3
17'

Marcin Lis

0 - 1

Jakub Rzepiela

45'

0 - 2

Przemysław Stąporski

55'
57'

Michał Lis

Kamil Jeczeń

59'

Dariusz Papierz

60'
62'

Alan Uzar

65'

Paweł Piotrowski

Mirosław Kabata

65'

Paweł Dziuba

65'

Daniel Janeczko

71'

Jakub Uznański

82'
85'

0 - 3

86'
45+'

Norbert Polek

Stalowa Wola > Klasa A, gr. I: KS Wola Baranowska - Transdźwig Stale (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-05-12 Transdźwig Stale 11 - 0 KS Wola Baranowska Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
2018-09-23 KS Wola Baranowska 0 - 3 Transdźwig Stale Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

15 LZS Kępie Zaleszańskie 28 24 7 3 18 39 97 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka