Skorpion Wylów - Jamnica Dulcza Wielka (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Skorpion Wylów - Jamnica Dulcza Wielka rozegranego w ramach 16. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Skorpion Wylów - Jamnica Dulcza Wielka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Skorpion Wylów vs. Jamnica Dulcza Wielka, informacje o pozostałych meczach 16. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Rafał Babula

2'

0 - 2

Marcin Tabor

7'

0 - 3

Michał Giża

40'

0 - 4

Jarosław Wolak

42'

0 - 5

43'
46'

Rafał Halik

56'

Marcin Kopera

0 - 6

Mariusz Wolak

57'

0 - 7

60'

0 - 8

Mateusz Giża

70'

0 - 9

72'

0 - 10

75'
76'

0 - 11

82'

Dębica > Klasa B, gr. II: Skorpion Wylów - Jamnica Dulcza Wielka (historia bezpośrednich spotkań)

9 Skorpion Wylów 16 3 1 0 15 18 125 -107
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka