Błękit Żołynia - Korona Rzeszów (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Błękit Żołynia - Korona Rzeszów rozegranego w ramach 25. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Błękit Żołynia - Korona Rzeszów, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błękit Żołynia vs. Korona Rzeszów, informacje o pozostałych meczach 25. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

25. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2018-05-12, godz. 17:30

Błękit Żołynia

1

Korona Rzeszów

0
11'

Marcin Dudek

1 - 0

Arkadiusz Senejko

14'
15'

Łukasz Rupar

Mateusz Filip

56'

Michał Bigus

64'

68'

Patrycjan Tłuczek

69'
70'

Bartłomiej Wawrzaszek

72'

Sylwester Koba

Łukasz Szczepański

85'
85'

Michał Rupar

85'

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Błękit Żołynia - Korona Rzeszów (historia bezpośrednich spotkań)

16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka