Gryf Mielec - LKS Wierzchowiny (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Gryf Mielec - LKS Wierzchowiny rozegranego w ramach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. V. Informacje meczowe, kiedy mecz Gryf Mielec - LKS Wierzchowiny, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Gryf Mielec vs. LKS Wierzchowiny, informacje o pozostałych meczach 13. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. V oraz aktualną tabelę rozgrywek.

13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V
2017-11-12, godz. 11:00

Gryf Mielec

8

LKS Wierzchowiny

0
10'

Kacper Burghardt

1 - 0

21'

2 - 0

25'

3 - 0

48'

Kamil Mierzwa

4 - 0

Sylwester Gwóźdź

59'

Matthew Witek

62'
64'

5 - 0

75'

6 - 0

Marcin Mroczek

77'
80'

7 - 0

Krystian Stachura

82'
83'

Dawid Rżany

8 - 0

83'

Mateusz Ogara

Kamil Gwódźdź

86'

Rzeszów > Klasa B, gr. V: Gryf Mielec - LKS Wierzchowiny (historia bezpośrednich spotkań)

14 Gryf Mielec 26 34 11 1 14 41 49 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka