Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów rozegranego w ramach 11. kolejki - Jarosław > Klasa B Przeworsk. Informacje meczowe, kiedy mecz Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Wisełka Siennów vs. Błyskawica Rożniatów, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Jarosław > Klasa B Przeworsk oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Patryk Kiszka

5'
9'

Kamil Przepłata

1 - 0

20'

Grzegorz Kuras

2 - 0

36'

Kamil Szafran

2 - 1

Michał Wilczek

53'
59'

Marcin Dziurzyński

2 - 2

77'

Daniel Szeliga

81'
81'

Kamil Gawłowski

2 - 3

84'

Jarosław > Klasa B Przeworsk: Wisełka Siennów - Błyskawica Rożniatów (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-05-20 Wisełka Siennów 8 - 0 Błyskawica Rożniatów Jarosław > Klasa B Przeworsk
2022-10-16 Błyskawica Rożniatów 0 - 1 Wisełka Siennów Jarosław > Klasa B Przeworsk

12 Wojak Kramarzówka 22 1 0 1 21 9 70 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka