LKS Korzenica - Iskra Zabłotce (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu LKS Korzenica - Iskra Zabłotce rozegranego w ramach 1. kolejki - Jarosław > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz LKS Korzenica - Iskra Zabłotce, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań LKS Korzenica vs. Iskra Zabłotce, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Jarosław > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.

1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. II
2017-08-20, godz. 17:00

LKS Korzenica

8

Iskra Zabłotce

1
20'

Patryk Nawłoka

27'

Damian Gargała

1 - 0

29'

Andrzej Piesiak

2 - 0

40'

Mariusz Kamień

3 - 0

43'

4 - 0

4 - 1

Kamil Zazula

59'
63'

5 - 1

75'

6 - 1

85'

Jacek Broda

7 - 1

87'

8 - 1

Jarosław > Klasa B, gr. II: LKS Korzenica - Iskra Zabłotce (historia bezpośrednich spotkań)

11 LKS Duńkowice 20 7 2 1 17 17 73 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka