Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne rozegranego w ramach 7. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Crasnovia Krasne vs. Grodziszczanka Grodzisko Dolne, informacje o pozostałych meczach 7. kolejki - Rzeszów > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Andrzej Przeszło

16'

0 - 2

Sylwester Duda

20'
28'

Krzysztof Majda

1 - 2

42'

Mateusz Walkowicz

44'

1 - 3

55'
55'

Kamil Kot

59'

Kamil Kot

2 - 3

62'

Tomasz Pietrasiewicz

3 - 3

3 - 4

Arkadiusz Duda

66'

Mateusz Kulpa

80'
82'

4 - 4

4 - 5

90'

Damian Karwacki

90+'

Rzeszów > Klasa Okręgowa: Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-29 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 Crasnovia Krasne Rzeszów > Klasa Okręgowa
2017-09-16 Crasnovia Krasne 4 - 5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne Rzeszów > Klasa Okręgowa

16 Iskra Jawornik Polski 30 25 7 4 19 33 66 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka