ŁKS Łódź CLJ - Resovia CLJ (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu ŁKS Łódź CLJ - Resovia CLJ rozegranego w ramach 11. kolejki - Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia). Informacje meczowe, kiedy mecz ŁKS Łódź CLJ - Resovia CLJ, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań ŁKS Łódź CLJ vs. Resovia CLJ, informacje o pozostałych meczach 11. kolejki - Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia) oraz aktualną tabelę rozgrywek.

11. kolejka - Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)
2017-10-14, godz. 12:00

ŁKS Łódź CLJ

1

Resovia CLJ

1

Ernest Gralec

5'
6'

Mateusz Jaworski

1 - 0

1 - 1

Karol Twardowski

20'
27'

Eryk Bomba

42'

Mateusz Jaszczak

53'

Maciej Konewka

60'

Michał Janiak

73'

Daniel Suskiewicz

Jakub Delekta

75'

Dawid Obłoza

80'
85'

Jan Sobociński

85'

Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia): ŁKS Łódź CLJ - Resovia CLJ (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-05-06 Resovia CLJ 1 - 2 ŁKS Łódź CLJ Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)
2017-10-14 ŁKS Łódź CLJ 1 - 1 Resovia CLJ Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia)

Jagiellonia Białystok CLJ 5 - 3 MKS Polonia Warszawa CLJ

Centralna Liga Juniorów (gr. wschodnia) - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

16 Wisła Płock CLJ 30 17 3 8 19 22 59 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka