Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz rozegranego w ramach 26. kolejki - Ekstraklasa - runda zasadnicza. Informacje meczowe, kiedy mecz Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Śląsk Wrocław vs. Sandecja Nowy Sącz, informacje o pozostałych meczach 26. kolejki - Ekstraklasa - runda zasadnicza oraz aktualną tabelę rozgrywek.

26. kolejka - Ekstraklasa - runda zasadnicza
2018-03-03, godz. 15:30

Śląsk Wrocław

0

Sandecja Nowy Sącz

0
11'

Piotr Celeban

Aleksandru Benga

16'
23'

Marcin Robak

Plamen Krachunov

23'
24'

Mariusz Pawelec

38'

Igors Tarasovs

Aleksandar Kolev

41'

Michał Piter Bucko

41'

Tomasz Brzyski

52'

Pavlo Ksonz

88'

Ekstraklasa - runda zasadnicza: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-15 Śląsk Wrocław 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz Ekstraklasa - runda zasadnicza
2017-09-29 Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Śląsk Wrocław Ekstraklasa - runda zasadnicza

16 Sandecja Nowy Sącz 37 33 6 15 16 34 54 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka