Roztocze Narol - Roztocze Ruda Różaniecka (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Roztocze Narol - Roztocze Ruda Różaniecka rozegranego w ramach 10. kolejki - Jarosław > Klasa A Lubaczów. Informacje meczowe, kiedy mecz Roztocze Narol - Roztocze Ruda Różaniecka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Roztocze Narol vs. Roztocze Ruda Różaniecka, informacje o pozostałych meczach 10. kolejki - Jarosław > Klasa A Lubaczów oraz aktualną tabelę rozgrywek.

10. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów
2016-10-16, godz. 15:00

Roztocze Narol

7

Roztocze Ruda Różaniecka

1
17'

Krzysztof Sosnowski

1 - 0

Grzegorz Ważny

18'
23'

Mateusz Gałka

2 - 0

25'

Krystian Wolańczyk

3 - 0

Witold Rozner

25'
26'

Ihor Dmytruk

4 - 0

35'

5 - 0

41'

6 - 0

57'

Mateusz Przednowek

7 - 0

65'

Marcin Włoch

7 - 1

Piotr Szwajka

66'

Jarosław > Klasa A Lubaczów: Roztocze Narol - Roztocze Ruda Różaniecka (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-05-28 Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 6 Roztocze Narol Jarosław > Klasa A Lubaczów
2016-10-16 Roztocze Narol 7 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka Jarosław > Klasa A Lubaczów

14 Roztocze Ruda Różaniecka 26 11 3 2 21 48 104 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka